Moje zkušenosti

Kdo je Roman Voženílek?

Působím jako konzultant v business developmentu a zakladatel značky EL TORO. Jsem procesně založený člověk, pro kterého je důležité fér jednání a samozřejmě výsledky. Mým hlavním cílem je růst mých klientů a nalézání funkčních a efektivních řešení.

Mám za sebou 12 let podnikání a práci se stovkami společností. Na vlastní kůži jsem zažil obchodní vzestupy a pády, viděl jsem spoustu problémů i možností jejich řešení. Desítkám firem jsem pomáhal růst, u dalších jsem se pak učil, co funguje. Nyní kombinuji roky praxe s teoretickými znalostmi, abych využil potenciál každého projektu na maximum.

Nejraději spolupracuji s malými a středními společnostmi, u kterých přichází výsledky téměř ihned.

Zakládám značku EL TORO a uzavírám první zakázku na web

2006

Přibírám do interního týmu první spolupracovníky

2009

Po 10 letech praxe začínám dělat konzultanta

2016

Jako OSVČ dělám první podnikatelské krůčky

2007

Zakládáme společnost EL TORO.cz s.r.o

2012

Investuji a zakládám EL TORO Investment

2018

každý měsíc přečtu
minimálně 1 odbornou knihu

1

Průměrně 6 hodin týdně trávím konzultacemi s klienty

6

Jak to vše začalo

Moje podnikání začalo v pokoji u rodičů na herním počítači. Zásadní popostrčení přišlo od táty ve formě poznámky, že bych místo her mohl začít něco dělat. První grafický LCD jsem si ještě kupoval z brigády u McDonald‘s, ale tou dobou už jsem se učil webdesign a kupoval si knížky o tom, jak dělat „velký business“. První design jsem navrhnul ještě před svou plnoletostí. A od té doby mě svět onlinu a podnikání nepustil.

V životě si nejvíce vážím…

Kamarádů, klientů, rodiny – díky nim, jejich feedbacku a podpoře jsem tam, kde jsem. Umožňují mi jít cestou, která mě baví: cestou neustálého učení se a růstu. Z barev mám nejraději červenou a černou, což se projevuje i na těchto stránkách. Rád si dám dobré „kapučíno“ stejně jako sklenku „bublin“. Také odmala sportuji a záliba v pohybu mě drží doteď (minimálně výbavu mám na kde co :-)).

Kontaktujte mě

Chcete využít mých zkušeností pro svůj business? Vyplňte krátký formulář a já se vám co nejdříve ozvu.

Využíváme soubory cookies. Procházením webu potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.