Body Hunters - případová studie

2 hodiny

konzultací měsíčně, které Body Hunters pomáhají růst

2 dokumenty

vytvořili jsme analýzu a komplexní business plán

904 hodin práce

vedlo k vytvoření úspěšného projektu (návrh, vývoj, nasazení a testování)

více jak 1200 předplatitelů měsíčně

získáváme díky online propagaci

90 % předplatitelů

hodin trval komplexní návrh, vývoj, testování a nasazení portálu BodyHunters

100 % obratu

obstarává online propagace

o 14 %

roste měsíčně počet uživatelů díky průběžnému vylepšování

Body Hunters - případová studie - logo

Autoři projektu Body Hunters měli nápad, jak využít mezery na trhu a vybudovat portál zaměřený na kvalitní online tréninky a zdravý životní styl. Řešení, které jsem pro ně vymyslel, kombinovalo moje podnikatelské zkušenosti a zázemí digitální agentury EL TORO.

1. Jakub s Martinou mě oslovili skrze kontaktní formulář na webu EL TORO. Poptávali primárně tvůrce webu. Spolupráci jsme ale zahájili konzultací přímo se mnou, abychom jejich vizi dali hned od počátku správný směr.

2. Společně jsme probrali, jak bude portál fungovat. Aby jejich pozice na trhu byla hned od prvních kroků pevná, dohodli jsme se na zpracování analýzy a business case, základní stavební prvky nového projektu.

3. Další činnosti pak byly primárně práce pro digitální agenturu. Do projektu tedy nastoupili seniorní programátor a projektový manažer z EL TORO. S těmi jsem spolupracoval na vstupní analýze, abychom nabídli to nejlepší komplexní řešení.

4. Projekt Body Hunters si pak převzala digitální agentura. Díky mému propojení s EL TORO jsme spolu s Jakubem a Martinou vybudovali úspěšný projekt, který baví návštěvníky i zakladatele.

Prohlédněte si projekt na vlastní oči na www.bodyhunters.cz.

Roman nám pomohl využít díru na trhu. Troufáme si říct, že patří mezi právoplatné členy našeho týmu. Pomáhá nám s růstem a dalším rozvojem BodyHunters a v jeho agentuře jsou vždy schopni pohotově vyřešit naše připomínky.

Martina Marková

Zakladatelka Body Hunters

Vytvoříme společně podobně úspěšný projekt?

Kontaktujte mě a domluvíme si setkání nad dobrou kávou. Úvodní konzultace se mnou je zdarma.

Využíváme soubory cookies. Procházením webu potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou a jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.